KLUB WOKÓŁ ZDROWIA ZAPRASZA !

I. Zapraszam na spotkanie w dniu 20 lutego br.(wtorek) o godz. 16:00 do Sali konferencyjnej Dworca PKP w Wodzisławiu Śląskim.
W programie:
1. Wykład dr Wiesławy Walkowskiej „ Siła i moc adaptogenów w zrównoważonym rozwoju” .
2. Wystąpienie Pani Krystyny Kuczery - Członka Zarządu Powiatu Wodzisławskiego na temat planowanej kompleksowej opieki geriatrycznej w ramach programu „Centra 75+”.
3. Omówienie spraw organizacyjnych Klubu Wokół Zdrowia.

II. W imieniu Fundacji „Z sercem do Pacjenta" zapraszam na spotkanie Klubu Pacjenta, które odbędzie się 21 lutego 2024 r.(środa) o godz. 11:00 w Bibliotece Miejskiej, ul. Szafranka 7, Rybnik ( Obok Teatru Ziemi Rybnickiej).
Kluby Pacjenta, których ideą jest edukacja i promocja zdrowia cieszą się uznaniem wśród społeczności lokalnej, seniorów i pacjentów. Spotkanie jest otwarte i bezpłatne.
W programie spotkania ciekawe prelekcje oraz indywidualne spotkania ze specjalistami oraz badania. Będą tam m.in. dr hab. n.med. Adam Janas – kardiolog, kardiolog inwazyjny (z certyfikatem ASIN) American Heart of Poland oraz Paweł Chabiński, elektroradiolog, kierownik administracji American Heart of Poland. Zaplanowane wydarzenie jest otwarte, bezpłatne i realizowane pod honorowym patronatem Ministra Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Prezydenta Miasta-Piotra Kuczery.

 Donata Malińska - Liderka Klubu