Pani Profesor Izabella Zielecka - Panek napisała do nas:

 
"Szanowni Państwo,
najserdeczniej zapraszam na koncert do Wodzisławskiego Centrum Kultury 22 października o 18:00.
To pierwszy koncert, który prezentować będzie materiał z płyty Serial Dźwięków nagrany i zrealizowany w Polskim Radiu Katowice.Płyta ukazałoa si 6 paźdiernika 2023 roku i jeszcze nigdzie nie była prezentowana.
Szanowni Państwo maci możliwość uczestniczenia w przepięknym koncercie, który oddaje muzykę, która naprawdę kochamy.
Udział Silesian Chamber Choir Ad libitum to gwarancja wydarzenia na najwyższym artystycznym poziomie.
Jednego dnia na zaproszenie Sanah Ad libitum śpiewa na stadionach podczas Uczty nad Ucztami dla kilkudziesięciu tysięcy osób, a zaraz później zapraszam do Wodzisławskiego Centrum Kultury na koncert SERIAL DŹWIĘKÓW CZYLI... DŹWIĘKI Z SERIALI.
Koncert poprowadzi utytułowana specjalistka od muzyki filmowej, wieloletnia gwiazda RMF Classic, autorytet tego gatunku muzyki - Magda Miśka - Jackowska.
Usłyszeć Jej słowa o muzyce filmowej to jak poznać całą filmową muzykę świata. Prowadzi najbardziej prestiżowe wydarzenia artystyczne w Polsce.
Wyjątkowy koncert, w którym znajdą się utwory z najbardziej znanych seriali i filmów takich jak: Wojna domowa, Janosik, Czterdziestolatek, Dom, Stawka większa niż życie, Wiedźmin, Skyfall, Czterej pancerni i pies, Ogniem i mieczem, Jak rozpętałem II wojnę światową, Na dobre i na złe, W pustyni i w puszczy, Friends, Dom z papieru i Polskie drogi.
Czekają na Państwa nie tylko niesamowite aranżacje i interpretacje tematów muzycznych z największych produkcji telewizyjnych, ale też porywające melodie znane z popularnych bajek takich jak: Smerfy, Miś Uszatek, Pszczółka Maja, Koziołek Matołek, Bajki z mchu i paproci, Reksio i wiele innych.
Znane tematy serialowe zostały specjalnie zaaranżowane na wielogłosowy zespół wokalny. Usłyszycie Państwo np. Wiązankę serialową zaaranżowaną specjalnie dla Ad libitum przez geniusza muzyki filmowej - Krzesimira Dębskiego.
Koncert zostanie wzbogacony o przepiękną warstwę wizualną prezentowaną na ekranie LED, bajeczną grę świateł budującą napięcie i wzmacniającą atmosferę i odbiór serialowej muzyki.
Połączenie przepięknej muzyki serialowej, z grą świateł i efektami wizualnymi jest gwarancją wspaniałego koncertu i niezapomnianej atmosfery.
Z wyrazami szacunku,
Izabella Zielecka - Panek"