Uroczysta Msza Dziękczynna

Dziękowaliśmy dzisiaj (25 czerwca 2025r.) Panu Bogu za otrzymane łaski i prosiliśmy o dalsze błogosławieństwo i opiekę Bożą w życiu dla wszystkich seniorów oraz ich bliskich podczas Mszy Świętej w Kościele WNMP w Wodzisławiu. Obrzędom mszalnym towarzyszył nasz Zespół Śpiewaczy „Lubimy Śpiewać” pod batutą Izabelli Zieleckiej- Panek  i przy akompaniamencie Dariusza Panka. 

Prezes Donata Malińska podziękowała także za wiele lat wsparcia i współpracy przechodzącemu na emeryturę Księdzu Proboszczowi -Prałatowi Bogusławowi Płonce słowami:
„Szanowny Księże Prałacie, 
Dziękujemy za lata pełne oddania, mądrości i duchowego wsparcia, które okazywał Ksiądz Proboszcz naszej wspólnocie uniwersyteckiej. 
Szczególnie za błogosławieństwa udzielane podczas spotkań opłatkowych oraz mszy. Społeczność naszych Seniorów zawsze w głoszonym przez księdza Słowie Bożym słyszała słowa otuchy, nadziei i poczucia wspólnoty.
Niech Pan Bóg błogosławi Księdza Prałata i obdarza wszelkimi łaskami. 
Będziemy z radością witać Księdza wśród nas, kiedy tylko będzie ku temu okazja. 
Szczęść Boże! 
Zarząd i Słuchacze Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku”

Poleciliśmy w modlitwie zmarłych członków Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: 
Jerzego Lisieckiego – Prezesa I kadencji 
Jadwigę Holeczek – Wojdat – Prezes V kadencji 
Lidię Nowak 
Stefanię Zwierz 
Barbarę Skalmierską
Monikę Widz
Teresę Polak – Skorupę
Urszulę Strużyk

Stefanię Fronczek 
Jerzego Pawelca 
Stefanię Fibigier 
Romana Kwaśnego 
Zygmunta Książek 
Jerzego Gawliczka 
Józefę Dybiec 
Marka Zarembę 
Andrzeja Płaczka 
Ewę Niesłony 
Józefa Zawilińskiego 
Kazimierza Grądzkiego