Dziękowaliśmy dzisiaj (25 czerwca 2025r.) Panu Bogu za otrzymane łaski i prosiliśmy o dalsze błogosławieństwo i opiekę Bożą w życiu dla wszystkich seniorów oraz ich bliskich podczas Mszy Świętej w Kościele WNMP w Wodzisławiu. Obrzędom mszalnym towarzyszył nasz Zespół Śpiewaczy „Lubimy Śpiewać” pod batutą Izabelli Zieleckiej- Panek i przy akompaniamencie Dariusza Panka.
Prezes Donata Malińska podziękowała także za wiele lat wsparcia i współpracy przechodzącemu na emeryturę Księdzu Proboszczowi -Prałatowi Bogusławowi Płonce słowami:
„Szanowny Księże Prałacie,
Dziękujemy za lata pełne oddania, mądrości i duchowego wsparcia, które okazywał Ksiądz Proboszcz naszej wspólnocie uniwersyteckiej.
Szczególnie za błogosławieństwa udzielane podczas spotkań opłatkowych oraz mszy. Społeczność naszych Seniorów zawsze w głoszonym przez księdza Słowie Bożym słyszała słowa otuchy, nadziei i poczucia wspólnoty.
Niech Pan Bóg błogosławi Księdza Prałata i obdarza wszelkimi łaskami.
Będziemy z radością witać Księdza wśród nas, kiedy tylko będzie ku temu okazja.
Szczęść Boże!
Zarząd i Słuchacze Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku”
Poleciliśmy w modlitwie zmarłych członków Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku:
Jerzego Lisieckiego – Prezesa I kadencji
Jadwigę Holeczek – Wojdat – Prezes V kadencji
Lidię Nowak
Stefanię Zwierz
Barbarę Skalmierską
Monikę Widz
Teresę Polak – Skorupę
Urszulę Strużyk
Stefanię Fronczek
Jerzego Pawelca
Stefanię Fibigier
Romana Kwaśnego
Zygmunta Książek
Jerzego Gawliczka
Józefę Dybiec
Marka Zarembę
Andrzeja Płaczka
Ewę Niesłony
Józefa Zawilińskiego
Kazimierza Grądzkiego


