Trzecia rocznica spotkań pod nazwą „Muzyczna Środa”

W minioną środę po raz kolejny spotkała się  „Pod Arkadami” grupa Miłośników Teatru i Muzyki pod wodzą niezastąpionego Andrzeja Płaczka. Wystąpił zespół  TRIO LIVE MUSIC, który zabrał uczestników w muzyczną podróż po Europie.  Spotkanie jak zawsze było otwarte, więc też i spora grupa mieszkańców odwiedziła ten słynny już lokal. Przy dobrej muzyce i w miłej atmosferze upłynął kolejny, niezapomniany wieczór. Było trochę wspomnień –  jako, że już po raz trzydziesty takie spotkanie miało miejsce. Były również życzenia dla zacnego „wodzireja” oraz dla właścicieli gościnnego lokalu. Pan Andrzej Płaczek z właściwą sobie swadą w krótkim podsumowaniu opisał trzyletnią historię Muzycznych Śród. Wspomniał też wielu bardziej lub mniej znanych artystów, którzy swą obecnością zaszczycili te spotkania. Byli to artyści muzyki klasycznej, rozrywkowej, instrumentaliści, wokaliści a także grupy folklorystyczne więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
W sumie w Muzycznych środach uczestniczyło ponad 1200 osób.
Dziękujemy Ci Andrzeju i prosimy o jeszcze!