Plan zajęć

ROZKŁAD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-REKREACYJNYCH W I SEMESTRZE 2017/2018

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK 

Godz.9:00
„ decoupage krok po…”
Mira Pawliczek
 Gimnazjum 2 sala 13

Godz.15:30
Informatyka-kontyn.
Sławomir Wolańczyk
ZS nr 2 ul. Wałowa

Godz.14:00
jęz.angielski początkuj.
Aldona Łopatka-
Gimnazjum 2 sala 13

Godz. 15:45
jęz.angiel.średniozaaw.1gr.
Aldona Łopatka-
Gimnazjum sala 13

Godz. 17:20
jęz. angielski zaawans. 3gr
Aldona Łopatka-
Gimnazjum 2sala13


Godz. 14:55
jęz.angiel.zaawansow .
Agnieszka Keller
Gimnazjum nr2 Sala 17

Godz.16:35
jęz.angiel. średniozaawans
Agnieszka Keller
 Gimnazjum sala 17

Godz. 15:30
jęz. niem. Gr. 2
Monika Kozielska
Gimnazjum nr 2 sala 1

Godz. 17:30
Próba zespołu – chóru
Anna Nochcińska
SP nr 5 ul. Tysiąclecia

 Godz.18:00
 Gimnastyka
 Janina Pasternak
Gimnazjum nr 2 – sala gim.

Klub brydżowy

Klub „ Krok po kroku…w decoupage”

 

Godz. 9:00
Włóczykije – marsz NW
Grażyna Fabiańczyk
Zbiórka -przystanek przy szpitalu

 Godz.9:30
jęz. angielski
kontynuacja 2 gr.
Aldona Łopatka-
Gimnazjum 2
sala 13

Godz. 11:05
jęz. angielski-
zaawansowana 4gr
Aldona Łopatka-
Gimnazjum 2
sala 13

GODZ: 16:00
WYKŁADY ( wg harmonogramu)
Gimnazjum nr 2 WUTW

Godz. 18:00
Joga
Zaawansowana
Ryszard Chajek
( w zastępstwie)
SP nr 5 ul Tysiąclecia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Godz. 15:30
 Informatyka
Początkująca
Sławomir Wolańczyk
ZS nr 2 ul. Wałowa

Godz. 16:00
Taniec Liniowy
grupa pokazowa
Adam Foks
Sala gimnastyczna

Godz. 16:00
Język francuski
Mirela Pogoda
ZS nr 2 Wałowa
nr 31

Godz.16:50
Gimnastyka
Janina Pasternak
Sala gimnastyczna
ZS nr 2 ul. Wałowa

Godz.18:00
Grupa I
Aerobik w wodzie
Zuzanna Frankowska
SP nr 3 – ul. 26 Marca

Godz. 18:50
Aerobik w wodzie
Zuzanna Frankowska
SP nr 3 – ul. 26 Marca

Godz. 19:40
Aerobik w wodzie
Zuzanna Frankowska
SP nr 3 – ul. 26 Marca

Godz. 16:00 Joga
Kontynuacja 
Urszula Winkler
SP nr 5 ul. Tysiąclecia

Godz. 17: 35 Joga
Początkująca 
Urszula Winkler
SP nr 5 ul. Tysiąclecia

KlubMiłośnikówMuzyki
i Teatru

Klub Ciekawej Książki

 
Klub tenisa stołowego
„Ping pong”

Godz.11:00
Basen
Nauka pływania
Janina Pasternak
Pływalnia kryta Wilchwy


Godz. 16:00
Joga
Urszula Winkler
SP nr 5 ul. Tysiąclecia

Godz.17:35
Joga
Urszula Winkler
SP nr 5 ul. Tysiąclecia

Godz.16:15
Język włoski
Grzegorz Florkowski
Gimnazjum nr2
 sala 13


Godz. 17: 15
ZUMBA GOLD
Joanna Dziedzic
 Gimnazjum 2
  Sala gimnastyczna
 
 Godz.16:30
 Warsztaty
 rozwoju osobistego
 Mirela Szymczak
Gimnazjum nr 2 WUTW
 mała salka WUTW
( 1 x w miesiącu)

 Godz. 16:00
Język niemiecki
grupa 4
Monika Kozielska
Gimnazjum 2
sala 1

Godz. 17:30
Język niemiecki
grupa 3
Monika kozielska
Gimnazjum 2
sala 1
 
Klub „Magia haftu i szydełka”

 

 

 

 


Godz.9:00
Włóczykije – marsz NW
Janina Bańczyk
Zbiórka -przystanek przy szpitalu

Godz.16:00
Taniec Liniowy
Adam Foks
S.gimnast ZS nr 2

Godz.17:05
Taniec Liniowy
Adam Foks
S.gimnast ZS nr 2

Godz. 17:00
Zespół teatralny
Dorota Zawada-Pniak
Ognisko XXX lecia

Godz. 17:00
Warsztaty ceramiczne
Prac. Ceramiki Gimn.2
 Katarzyna Miler
( 1x w miesiącu)

Godz. 16:00
Plastyka 
Larisa Szyra
II LO Wyszyńskiego
(2x w miesiącu)

Klub „Wokół Zdrowia”


Klub "Plastyczne Pasje Seniora"

Klub „Wóczykije”

Klub tenisa stołowego „Ping pong”


SOBOTA (co druga)
Wg harmonogramu

Godz.9:00
język rosyjski
Halina Szczepaniak
Gimnazjum nr 2
sala 13


Godz.10:00
Taniec Latino
Joanna Dziedzic
 sala gimnastyczna
 G 2 ( 2 X mies.)