WŁÓCZYKIJE ZAPRASZAJĄ

W dniu 2 października 2018 ( wtorek) słuchacze Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, członkowie Klubu nordic walking "Włóczykije" zapraszają na powitanie jesieni w Parku Trzy Wzgórza a tym samym inauguracjęn owego roku akademickiego 2018/2019 w plenerze

Zbiórka o godzinie 15 00 w parku przy kontenerze a następnie wspólny spacer z kijkami na stanowisko biesiadne ( można zrobić dodatkową rundę wzdłuż ścieżki zdrowia i wrócić na ognisko) Zabieramy coś do jedzenia, jakąś kiełbaskę lub kanapkę ( co kto lubi) coś do picia i obowiązkowo dobry humor.

Na miejscu będzie czekało przygotowane ognisko oraz kije do smażenia kiełbasek i przy wspólnym biesiadowaniu pod chmurką spędzimy miło czas i zainaugurujemy „na sportowo” nowy rok akademicki. Zapraszamy wszystkich chętnych , nie tylko członków klubu .

Jedynie deszczowa aura odwołuje spotkanie – drobna mżawka nam nie przeszkadza.

Równocześnie informujemy chętnych do wspólnego chodzenia z kijkami, że od października wracamy do „starego” rytmu ( sprzed wakacji). Zbiórki wtorki i piątki o godz. 900 na przystanku naprzeciw szpitala.