Wizyta studyjna w UTW przy Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej.

W dniach 20 – 22 .06.2018 zapraszamy na wycieczkę do Łodzi – wizyta studyjna w UTW przy Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej.

W programie:

  • Nawiązanie kontaktu z seniorami – słuchaczami UTW w Łodzi .Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk  Seniorzy – Seniorom.
  • Wieczorek integracyjny.
  • Zwiedzanie zabytków miasta Łodzi : warto przespacerować się Piotrkowską – główną ulicą Łodzi, przy której wznoszą się monumentalne pałace dawnych fabrykantów, secesyjne i eklektyczne kamienice, reprezentacyjne gmachy użyteczności publicznej oraz świątynie różnych wyznań. Nie sposób nie przysiąść choć na chwilę na ławeczce – pomniku obok zadumanego poety Juliana Tuwima czy pogłaskać na szczęście nos ciągle notującego Władysława Reymonta. Warto też zajrzeć do pobliskiego Pałacu Poznańskich lub zwiedzić „Księży Młyn” – rozległy kompleks przemysłowo – rezydencjonalny Scheiblerów,  a potem odpocząć w cieniu kawiarnianego ogródka lub napić się piwa w jednym z setek łódzkich pubów.
  • Dokładny program  zwiedzania zaproponują nam gospodarze – UTW Łódź

Koszt wyjazdu 170zł  obejmuje :

Transport, zwiedzanie, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wieczorek integracyjny, ubezpieczenie.

Pierwszeństwo ( ze względu na szkoleniowy charakter wizyty) mają : członkowie zarządu, komisji rewizyjnej, liderzy, dyżurni.
W miarę wolnych miejsc pozostali członkowie WUTW.

Zapisy i wpłaty do dnia 13.05.2018 w biurze WUTW

Odpowiedzialna  - Jadwiga Holeczek- Wojdat