Przedsylwestrowy Koncert jest już wspomnieniem. Wzruszającym i przyjemnym.

Koncert przedsylwestrowy w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek.
Miejsce: WCK, termin: 13.XII.2021, godz. 18-19.45
Fundusze na ten cel z pochodzą z grantowego projektu złożonego przez Klub Miłośników Teatru i Muzyki do Miasta Wodzisław Śl.
Sponsorem pierniczków jest Nasz Wodzisław .
Pierniczki zostały upieczone i udekorowane przez uczniów Szkoły
Ekonomicznej w Wodzisławiu Śl.
Na pierniczkach widnieje logo "Szlachetnej paczki". Tym gestem młodzież chciała rozpowszechnić ważną przedświąteczną akcję pomocy dla uboższych.
Poniżej kilka zdań na temat koncertu autorstwa naszej koleżanki, Janki Banczyk:
W dniu 13 grudnia 2021r społeczność WUTW miała okazję spotkać się z piękną muzyką. Stało się to za sprawą śpiewającej rodziny Kaczmarków. Pani Iwona z mężem Piotrem i ich synowie Adam i Wojciech przenieśli nas w świat operetki, muzyki lat 50-tych i 60-tych oraz w klimaty neapolitańskie. Przepięknie wykonane arie i piosenki a także stroje Pani Iwony sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Arie z Księżniczki czardasza czy Hrabiny Maricy to prawdziwe perełki wykonane przez rodzinę Kaczmarków. Były też pieśni neapolitańskie a także klasyka muzyki rozrywkowej z lat 60-tych z repertuaru Franka Sinatry, Engelberta Humperdinka czy Elwisa Presleja. Zwieńczeniem koncertu była wiązanka najpiękniejszych piosenek w wykonaniu całej Rodziny i oczywiście obowiązkowy bis. Po koncercie można było zakupić płyty i otrzymać autografy wykonawców.