Prywatność w sieci - bezpieczeństwo i cyfrowy wizerunek 23 Listopada 2021, 18:00-19:00 (Wtorek) szkolenie online,

Już 23 listopada odbędzie się szkolenie online, dotyczące bezpieczeństwa i cyfrowego wizerunku w Internecie. Szkolenie poprowadzi Katarzyna Górkiewicz. Początek o godzinie 18:00.

Uwaga! Aby wziąć udział w szkoleniu należy wcześniej się zapisać. Zapisz się: https://app.evenea.pl/event/23-11-2021-18-00/ Na podany w zgłoszeniu adres e-mail w dniu szkolenia zostanie wysłany link, który po kliknięciu otworzy stronę internetową szkolenia. Jeśli pomimo zapisania się w dniu szkolenia nie trafi do Twojej skrzynki e-mail link do szkolenia sprawdź czy przypadkiem nie trafił do spamu.

Podczas spotkania:

  • nauczycie się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo i prywatność w sieci;
  • poznacie i przećwiczycie dobre nawyki korzystania z mediów społecznościowych;
  • przyjrzycie się swojemu cyfrowemu wizerunkowi i dostaniecie narzędzia do świadomego kształtowania go.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Górkiewicz. Trenerka, koordynatorka projektów i autorka materiałów edukacyjnych. W latach 2016 - 2020 Członkini Rady Programowej Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej. W 2018 roku wyróżniona na "Liście 100" - osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych, Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych. Od piętnastu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury, angażując się w projekty edukacyjne. Realizuje projekty z pogranicza edukacji kulturalnej medialnej i cyfrowej, nauk przyrodniczych i społecznych.

Opracowuje autorskie programy szkoleń, jest autorką publikacji dla nauczycieli oraz materiałów edukacyjnych, w tym licznych materiałów filmowych - animacji i reportaży. Jest scenarzystką, reżyserką i producentką animacji "Lokalne działania, globalna zmiana - 5 krótkich historii", która otrzymała Złotą tarczę na 6. Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych "17 Celów".

***
Prywatność w sieci - bezpieczeństwo i cyfrowy wizerunek
data:
 23 listopada 2021 r. (wtorek) | godz.: 18:00
miejsce: Internet / szkolenie online

Konsultacje są organizowane przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wodzisławiu Śląskim w ramach projektu "E-obywatel. Nowe umiejętności i włączenie cyfrowe osób starszych". Projekt dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025 Edycja 2021