Co warto robić, mając smartfon, tablet lub komputer 16 Listopada 2021, 17:30-19:00 (Wtorek)

Weź udział w wydarzeniu: Otwarcie mobilnej mini pracowni komputerowej i w spotkaniu edukacyjnym "Co warto robić, mając smartfon, tablet lub komputer", które poprowadzą Joanna Bulandra i Stanisław Bulandra. Spotkanie odbędzie się już w wtorek, 16 listopada 2021 roku. Początek o godzinie 17:30.

Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy. Co to oznacza? Będzie można w nim uczestniczyć wybierając się na salę konferencyjną dworca Wodzisław Śląski lub za pośrednictwem internetu oglądając wykład na ekranie swojego komputera lub smartfona. W tym drugim przypadku w godzinie rozpoczęcia spotkania trzeba będzie kliknąć link, który zostanie wysłany w dniu spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby w nim uczestniczyć wystarczy kliknąć przycisk: ZAPISZ SIĘ:

 https://app.evenea.pl/event/16-11-2021/

 i uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

O prowadzących spotkanie...


Joanna Bulandra

Łodzianka, która przez Wrocław trafiła do Rybnika. Babcia trójki wnucząt, obecnie na emeryturze. Prowadziła międzypokoleniowy projekt "Bajki słuchajki, czyli technologia łączy pokolenia". Działa w Klubie Ambasadorów "Seniorzy w akcji". Należy do Śląskiego Ruchu Klimatycznego i do Forum Obywateli Rybnika.Jest entuzjastką wykorzystania informatyki w życiu codziennym. Uważa, że człowiek powinien uczyć się przez całe życie.Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

Stanisław Bulandra 

Elektronik, uczestnik Konkursu Seniorzy w Akcji, działa w ogólnopolskiej grupie współpracujących ze sobą aktywnych seniorów, pomysłodawca portalu https://zpasjami.net dla osób chcących dzielić się swoimi pasjami.

***
Co warto robić, mając smartfon, tablet lub komputer
data:
 16 listopada 2021 r. | godz.: 17:30
miejsce: Dworzec Kolejowy Wodzisław Śląski (sala konferencyjn) oraz online